Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Tüccar Emmi Rehberi (Nağmıdiğer Trade Sistemi) ''Devam Edecek''

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Bu mesleği kasarken Processing dışında başka bir meslek lazım mı ? Mesela Toplayıcılık
Çünkü işleme yaparken hammadde lazım oluyor,oynayanlar bu hammaddeleri kendileri mi toplamayı tecih ediyor yoksa hammaddeler genel olarak pazardan mı alınıyor ?
Birde bu kaçakçılık olayını yapmadan da iyi para kazanabilir miyim ? -karma puanıyla falan uğraşmak istemiyorum da.
Kaçakçılıkla uğraşmadan kazanabilirsin. Çöl diyarları henüz eklenmeyeceğinden ben de yarıda bıraktım rehberi yoksa asıl para olayı orda yatıyor. Elbette, tarladan da ürün çıkartabilirsin, ağaçları giip kesebilirsin de ama malzeme teminini için en çok kullanılan ve mantıklı yöntem işçilere toplatmaktır.

Unexpected

Beginner
BDO Oyuncusu
Şimdi diyelim ticaret levelimiz epey bir yükseldi ticaretten kârımız nasıl olur ? Bir yolculuktan 400k para kasarmiyim

ÖZBEK

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Şimdi diyelim ticaret levelimiz epey bir yükseldi ticaretten kârımız nasıl olur ? Bir yolculuktan 400k para kasarmiyim
Fazlasını bile kazanabilirsin. Kâr oranı ve masefeye dikkat edersen çok daha fazlasını kazanabilirsin. İmparatorluk ticaretini takip edersen istenilen ürünleri sabit %250 kâr ile satabilirsin.