Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Tüccar Emmi Rehberi (Nağmıdiğer Trade Sistemi) ''Devam Edecek''

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Ben eu da oynuyorum tr gecmeyi dusunmuyorum :D
Bir gün herkes bir yerlere geçer. EU ya da MENA :D
Calpheon/trent ile valencia city o zaman cevabın. Ama level kasman gerek evvelden Master 2 ye kadar. Bunun içinde
Velia - Toscani
Heidel Lynch ranch.

Froxss

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Master 2 ye kasmk icin heidel Velia guide var bi tane onu yapıcam once senden ricam bu nodeların nasıl bagladıgın ile alakalı varsa SS atabilir misin?

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Master 2 ye kasmk icin heidel Velia guide var bi tane onu yapıcam once senden ricam bu nodeların nasıl bagladıgın ile alakalı varsa SS atabilir misin?
Bunun da rehberini hazırlayacağım şimdi telden yaIyorum. Genel olarak o bölgenin trademanager ına gidip sa kardeş contribution invest demek en garanti yoldur. Her zaman harita üzerindne bağlanmıyor. Harita için somethinglovely kullanabilirsin.

Fang

Beginner 8
BDO Oyuncusu
Ünlü bi düşünürün de dediği gibi: Biraz daha araştırırsam, oturduğum yerde awakening açıcam :cool:

Kusto

Beginner 2
BDO Oyuncusu
Eu 7 günlük deneme kullanıp dün gece bir göz attım oyuna node bağlayıp işçi almadan çıkmadım :D
( patates topluyor :D )

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Bu nodelar Velia ve Calpheon etrafındalar :) Ezberimde yok tamamı, bira için ortak malzeme diye dedim :D

rodox

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Benim bir sorum olacak ticaret malzemelerini yenilenmesi ne kadar sürüyor bilginiz varmı ayrıca 1 günde becerikli 8 seviyisene ulaşılırmı ? bir arkdaş ualaştığını idaa ediyordu

KendineAteist

Beginner 5
BDO Oyuncusu
Kirito bey bu rehberleri youtubeda sesli anlatım veya oynarken çekip atabilirsen çok daha fazla kişiye ulaşırsın ve işitsel ve görsel bilgi sadece okumaktan daha fazla akılda kalır :)

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Benim bir sorum olacak ticaret malzemelerini yenilenmesi ne kadar sürüyor bilginiz varmı ayrıca 1 günde becerikli 8 seviyisene ulaşılırmı ? bir arkdaş ualaştığını idaa ediyordu
1. Sorunun cevabı: Oyundaki gece gündüz mantığıyla resetleniyor mallar. Sağ yukarıda gördüğünüz p.m-> öğleden sonrası, a.m->öğleden önceki 12 saati kast eder. Oyun içinde 24 saat dolduğunda tüm stoklar yenileniyor. Tabii bu dolum süresi sizin satın aldığınız saatten itibaren 24.
Özetle net hatırlamasam da siz eşyaları aldıktan 4 saat sonra idi sanırım. Kanal değiştirerek o kanalın mallarını da alıp devam edebilrisiniz :)

2. Sorunun cevabı: Evet ulaşabilir. Bunun için hızlı kasmanın yolları var. Seviye yükseltmeyi hızlandıran yemek, iksir, parşömen kağıtları vs de var. Bunların da videolarını hazırlarım. Ama merak edenler için şimdiden söyleyeyim takla yöntemi olarak geçer.

Kirito bey bu rehberleri youtubeda sesli anlatım veya oynarken çekip atabilirsen çok daha fazla kişiye ulaşırsın ve işitsel ve görsel bilgi sadece okumaktan daha fazla akılda kalır :)
Şuan rehberler, videolar üzerine çalışıyorum. Cesaret verdiğin için teşekkür ederim :)

KendineAteist

Beginner 5
BDO Oyuncusu
nodeları nasıl bağlayacağımızı gösteren bi video çekebilir misin acaba ? çünkü bağlantı noktasına yatırım yap diyince katkı puanı gidiyor birde noktayı nasıl bağlayacaz onu anlayamadım videolarda haritada noktalar birleşmiş ama biz nasıl birleştirecez o işlemi de anlatırsan tadından yenmez :)

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
nodeları nasıl bağlayacağımızı gösteren bi video çekebilir misin acaba ? çünkü bağlantı noktasına yatırım yap diyince katkı puanı gidiyor birde noktayı nasıl bağlayacaz onu anlayamadım videolarda haritada noktalar birleşmiş ama biz nasıl birleştirecez o işlemi de anlatırsan tadından yenmez :)
Tabii neden olmasın? :D Şuan da üzerinde çalışmaya devam ediyorum :D

tunahan95

Beginner 3
BDO Oyuncusu
+Diğer mesleklerle bağlantılı olduğundan beraber gelişmesi. (Processing/işleme,zanaatkarlık)
Bu mesleği kasarken Processing dışında başka bir meslek lazım mı ? Mesela Toplayıcılık
Çünkü işleme yaparken hammadde lazım oluyor,oynayanlar bu hammaddeleri kendileri mi toplamayı tecih ediyor yoksa hammaddeler genel olarak pazardan mı alınıyor ?
Birde bu kaçakçılık olayını yapmadan da iyi para kazanabilir miyim ? -karma puanıyla falan uğraşmak istemiyorum da.

Son düzenleme: