Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Sihirli Hançer Takası 1 Görevi

lagunduz

✯ Vip Üye ✯
Vip Üye
BDO Oyuncusu
Başlıktaki isimle bir yeni bir kara ruh görevi aldım. Bu görevi yapabilmem için daha önce bir görev sonucunda bana verilen sönük sihirli hançeri Sayena'ya vermem gerekiyor. Ancak daha önce bu hançeri envanterimden atmıştım. Şimdi bu görevi yapabilmem için bir daha bu hançeri bulmam gerekiyor. Bu hançeri tekrar elde etmenin bir yolunu biliyor musunuz? Ekran Alıntısı.PNG

TermalOkcu

Beginner 6
BDO Oyuncusu
Caphelonla treant arasında atım 3lwl aldı mevzuya anca uyandım ben. Çözümü bilen vardır umarım.

lagunduz

✯ Vip Üye ✯
Vip Üye
BDO Oyuncusu
Çözümü buldum kardeş, cadıdan tekrarlı bir görev çıktı bana. Görev sonucunda 3 tane söz simgesi veriyor. Onu da Calpheon daki silahcıdan sönük sihirli hançerle değiştirebiliyorsun.

agolhon

Artisan 4
BDO Oyuncusu
bu görevden ikitane var zırh ve hançer ikisinide çöpe attım :D

stcomers

Beginner
BDO Oyuncusu
Çözümü buldum kardeş, cadıdan tekrarlı bir görev çıktı bana. Görev sonucunda 3 tane söz simgesi veriyor. Onu da Calpheon daki silahcıdan sönük sihirli hançerle değiştirebiliyorsun.
ya bu cadıdaki tekrarlı görev bende de var ama söz simgesi vermiyor 30 tane iskelet kestiriyor o kadar bu görev açılmadı bende aynı problemle karşılaştım