Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Sahire mi alayım yoksa cadı mı

Bragdus

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar benim csdı mı açayım sahire mi cadı pvp de çok kötü diyorlar sahire her konuda iyi diyorlar ne yapmalıyım

R___M___D

Professional 10
BDO Oyuncusu
Arkadaşlar benim csdı mı açayım sahire mi cadı pvp de çok kötü diyorlar sahire her konuda iyi diyorlar ne yapmalıyım
Sahire oynuyorsan karşıdaki adam iyi oynuyorsa senin çok iyi oynaman gerek onu kesmen için. Cadı ve büyücü daha kolay ayrıca cadı ve büyücü toplu savaşların vazgeçilmez 2 karakteri.

Venn

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Cadı toplu hasarlarda iyi teke tekte çok zorlanır. Sahire pvp de sağlam vuruyor ama çok kırılgan.

Son düzenleme:

Bragdus

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Peki sence hangi karakeri alayim tüm karakterler içinde değerlendirirsek

Venn

Artisan 2
BDO Oyuncusu
Peki sence hangi karakeri alayim tüm karakterler içinde değerlendirirsek
karakterlerin hepsi birbirine yakın. tamamen senin zevkine bağlı ama ben striker veya mistik tavsiye ederim. dediğim gibi arada öyle uçurum yok zevk meselesi.

BaTe60

Artisan 2
BDO Oyuncusu
1v1 cadi ve buyucude iyidir bu arada sadece oynama stiline bagli. kotu diyenleri bos ver 500 ustu gsye geldiginde vuruslarin asiri saglam oluyor. butun classlar icin degerlendirirsek arkadaslarinda dedigi gibi hepsi esit sayilir aralarinda cok fazla bi fark yok. cadi uzaktan vurur buyucuye gore az hasari vardir ama kadin oldugundan dolayi ccleri fazladir buyucude tam tersi hasar fazla cc az ve yakincidir. oyundaki tum kadin karakterlerin ccleri fazladir bazilarinin hasari belli miktarda azdir. erkeklerde hasarlari yuksek ccleri azdir. benim fikrim sirf 1v1de oynamak istiyorsan ninja yi oneririm yok sirf 1v1 degil biraz daha yararli olmak ve 1v1 isterim dersen dark knight veya vahsi onererim.

Bragdus

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Darknigt pvp de iyi mi 57 lvl dark night var bende yalniz avci ile vs attigimda hep kaybediyorum mobları ise tek kombida kesemiyorum ne yazik ki