Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Oyun Aniden Kapanıyor

luna23

Beginner
BDO Oyuncusu
1-2 ay öncesine kadar hiç sıkıntı yaşamıyodum , fakat son zamanlarda oyun bazen donduktan sonra hiç error vs vermeden kapanıyor kendiliğinden. Grafik ayarlarını düşürmenin de bir etkisi olmadı bu durumu düzeltmede.Driverlarım da güncel.Gereksiz dosyaları vs de siliyorum.

Ekran Kartım ATI Radeon HD 4800

İşlemcim Intel Core i5

RAM 8 GB

Windows 10 kullanıyorum

Ekran kartım vs eski olmasına rağmen daha önce böyle bi sorun yaşamıyordum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Miia

Mr.Miia
BDO Oyuncusu
Dün yapılan güncellemede birkaç hata vardı. Onun dışında oyun çok oynandığında aniden kapanma gibi bir işlem yapıyor arada. Pek büyük bir sorun değil.

SKYWOLF

Beginner 7
BDO Oyuncusu
güncellemeyle yeni dosyalar ekleniyor oyun boyutu büyüdükçe daha çok zorluyor pc yi doğal olarak

Vortex

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Internet bağlantında sorun olabilir moruk teknik servisle görüş hemen bence sorun internetinde yada driver updatelerini yapman gerekiyor olabilir.

petrium

Beginner
BDO Oyuncusu
aynı sorun bendede var başka oturum ile açtıgımda oynadım sıkıntısız 25 saat oyun sürem var fakat bir anda oda kapanmaya basladı ne yaptıysam çözemedim 100 tl lik paket aldık oyun oynayamıyorum oyuna giriyorum 1 dakika geçmeden hata vermeden anında donup kapanıyor
sistemim
i7 7700 işlemci
gtx1070 8 gb
64gb ram

berkalma

Beginner 3
BDO Oyuncusu
aynı sorun bende de 23 ağustos güncellemesinden sonra olmaya başladı acaba düzeltebildiniz mi sorunu?

z33

Beginner
BDO Oyuncusu
Sorun çözüldü mü? Aynı sorun bende de olmaya başladı.