Neler yeni
Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

gamehub

kaplan55

Beginner 5
BDO Oyuncusu
Katılım
21/9/17
Mesajlar
78
Beğeniler
24
Puanları
53
Yaş
27
Konum
Korhal
#1

Kirito

Master 8
Yönetici
Moderatör
BDO Oyuncusu
Katılım
21/9/17
Mesajlar
904
Beğeniler
523
Puanları
588
Konum
Margoria
#2
https://www.gamehubofficial.com/
https://arikovani.com/projeler/gamehub/detay
Reklama göre büyük oyunları indirmeden ve yüksek kalitede(sisteminizin üzerinde ) İnternet üzerinden oynamayı imkan sağlıyormuş. Bir de yerli yapım bir fikir deniyor yurt dışında benzeri var mı? Sizce böyle bir şey olabilir mi? Olsa bile verimli olabilir mi?
Bunun adı client kurmaksızın server üzerinde oynamak. Video yükleyeceği için bu oyunlar en nihayetinde internet yetmeyeceğinden verimsiz olacaktır. Elbette denemek lazım ama size sorum şu benim 50dk için sadece çifçiliğe dair bir videom (Yani görsel yüklü şeyler ağır değil) 20gb boyuta sahip. Siz oynarken bu akışı temin edebiliyorsanız sorun olmaz.
 

rodox

Beginner 3
BDO Oyuncusu
Katılım
17/10/17
Mesajlar
14
Beğeniler
4
Puanları
38
Yaş
39
Konum
istanbul
#3
Türkiye icin imkansız gibi birşey , alt yapı yeterli degil ayrıca oyunun grafiksel görüntülerin akış hızı önemli ping süresi vb.. bir ton etken var ki bence autocad 3dmax tipi programlarla iş dünyasına devam edilmeli , ha oyuna bakmak icin telefondan olabililir ama oynanamaz normal pc kasıyor ping yiyiyor